Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Vodotěsný vibrátor

Rádi si hrajete ve sprše, ve vaně či v bazénu? Tak tady si vyberete! Pod tímto parametrem najdete vodotěsné a voděodolné vibrátory, které vám zpestří jakékoliv vodní radovánky. Voděodolné vibrátory lze omývat pod vodou, ale musíte si dát pozor, aby se vám nenamočil motůrek, proto DivokéOpice tyhle modely spíše doporučují do sprchy, mimo aktivní proud vody. Naopak vodotěsné vibrátory mají dostatečnou izolaci a máte jistotu, že se do motoru voda nikdy nedostane. Vodotěsné vibrátory tedy můžete ponořit do vany a vychutnávat si radosti, které teplá voda, svíčky, příjemná hudba a vibrující přítel dokáží nabídnout. Bližší specifikaci o vodotěsnosti a voděodolnosti vibrátorů najdete v popisku u produktu.

Upozornění pro vodotěsné vibrátory: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení pro voděodolné vibrátory: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.