Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Vibrátory na prostatu

Vibrátor na prostatu je neocenitelnou pomůckou nejen pro muže, ale vychutnají si ho i ženy. Sexuální stimulace prostaty může být pro vás jedinečným a doslova hlubokým zážitkem, který lze aplikovat nejen v rámci masturbace, ale i jako vzrušující ozvláštnění homosexuálních i heterosexuálních párů. Vibrátor na prostatu je obvykle u ovládací části rozšířený a opatřený kroužkem, jenž slouží jako anální zarážka pro snadné vyjmutí a nezaseknutí v zadečku. Každý robertek na prostatu je speciálně navržený tak, aby se přizpůsobil vaším vnitřním křivkám a některé mají speciální výstupky pro dráždění vaší hráze. Potěšte svůj análek vibracemi a vychutnejte si úžasný pocit vzrušení a zábavy, když vibrátor na prostatu vklouzává dovnitř. Odhoďte stud, zábrany a hrajte si jako DivokéOpice! Při dobré lubrikaci a šetrném pohybu je anální vibrátor nejlepší průpravou na přímý anální sex a pokud budete postupovat pomalu a opatrně, začne vás takové zpestření erotických hrátek rychle bavit. Po hraní nezapomínejte vibrátor očistit speciálním dezinfekčním přípravkem a pro snadnější zasunutí využít lubrikační gely.

Upozornění pro vibrátory na prostatu: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení vibrátorů na prostatu: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.