Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Svakom Lucas

Lucas Skywalker měl svůj světelný meč, vy zas můžete mít 20 cm dvoumotorový vibrátor Svakom Lucas a užívat si s ním až 48 hodin sexuální rozkoše. Jeho lehce zahnutá delší i kratší část vibrátoru určená na stimulaci klitorisu je ovládána samostatným motorem, ale Lucas dokáže stimulovat najednou jak klitoris, tak i bod G. Stejně tak oceníte 36 různých variací vaší rozkoše - to je 7 režimů vibrací každý v pěti různých intenzitách, které rozpoutají neobyčejnou vášeň vždy, když ho budete používat. Navíc disponuje i Svakom Intelligent Mode, tedy osmým režimem vibrací, jenž si detailně vysvětlíme níže. Hrajte si jako DivokéOpice a vyzkoušejte model Lucas s mimořádně hladkým a jemným silikonovým povrchem, který bude jak pohlazení pro vaše intimní partie.

Co znamená Svakom Intelligent Mode?

Zkráceně je to vibrační mód, který se postupně mění a pomalu nabírá na intenzitě až do úplné extáze uživatelky, a to během několika minut. V roce 2009 se rozhodl David Yu, dvorní designér erotických pomůcek Svakom objevil nejjednodušší způsob pro potěšení žen. Rozhodl se jít cestou vedle funkčního designu, vytvořením sofistikovaného vibračního módu, vycházejícího ze zkušeností a hodnocení žen. David nechal zorganizovat pohovory s mnoha ženami, aby postupně identifikoval, kde se skrývá jejich slast při používání erotických pomůcek, stejně tak si i vyslechl jejich názory pro optimální erotickou pomůcku, která by je nejvíce uspokojila. Po těchto rozhovorech se svými koncepty, ještě navštívil laboratoře Design lab, kde proběhlo bezpočet testování erotických pomůcek Svakom, včetně vyhodnocení zpětných reakcí uživatelek. To je Svakom Intelligent Mode!

Další produkty a více informací o oceněních a značce najdete kliknutím na značku Svakom.

Upozornění: Silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu! Po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální čistící prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gel na vodní bázi.

Upozornění: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.