Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Svakom Emma

Malá masážní hlavice Svakom Emma je flexibilní vibrační hlava jenž stimuluje nervy vagíny ve všech směrech a vydrží po dobu 2 hodin na jediné nabití. Hlavice je 100% vodotěsná, takže si skvělé chvíle můžete užít ve sprše nebo ve vaně - lehněte si a Emma už vykoná vše ostatní tak, že vzrušením vycákáte polovinu vody z vany. Stejně jako ostatní produkty značky Svakom je i tato vybavena inteligentním módem, který napodobí celý proces vašich intimních chvil od stydlivé předehry přes sexy škádlení až po vyvrcholení. Zkuste s ní relaxační masáž jako DivokéOpice a nic už nebude stejné jako dřív.

Co znamená Svakom Intelligent Mode?

Zkráceně je to vibrační mód, který se postupně mění a pomalu nabírá na intenzitě až do úplné extáze uživatelky, a to během několika minut. V roce 2009 se rozhodl David Yu, dvorní designér erotických pomůcek Svakom objevil nejjednodušší způsob pro potěšení žen. Rozhodl se jít cestou vedle funkčního designu, vytvořením sofistikovaného vibračního módu, vycházejícího ze zkušeností a hodnocení žen. David nechal zorganizovat pohovory s mnoha ženami, aby postupně identifikoval, kde se skrývá jejich slast při používání erotických pomůcek, stejně tak si i vyslechl jejich názory pro optimální erotickou pomůcku, která by je nejvíce uspokojila. Po těchto rozhovorech se svými koncepty, ještě navštívil laboratoře Design lab, kde proběhlo bezpočet testování erotických pomůcek Svakom, včetně vyhodnocení zpětných reakcí uživatelek. To je Svakom Intelligent Mode!

Swakom Emma - Video

Další produkty a více informací o oceněních a značce najdete kliknutím na značku Svakom.

Upozornění: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.