Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Svakom Amy

Středně veliký masážní vibrátor Svakom Amy je navržen nejen ke stimulaci G bodu, ale i na masírování erotických zón po celém ženském těle. Mírně zkosená konstrukce u špičky s lehkostí poskytne hodiny rozkoše, kdy si pouhým jednoduchým zmáčknutím tlačítka můžete vybrat až ze 6 vibračních režimů včetně Svakom Inteligent módu. Tělo vibrátoru je vyrobeno z kluzkého 100 % lékařského silikonu, který imituje kůži a sklouzne přesně tam, kde chcete aby byl. Svakom Amy je tvarován tak, aby přesně zapadl do vaší ruky a stimulace byla co nejjednodušší. Tento 100% vodotěsný vibrátor můžete používat i pod vodou a vychutnat si zábavu ve vaně nebo sprše. Ostatně představte si, že ležíte ve vaší útulné vaně, Amy si dělá svou povinnost pod vodou - zvuk vody, sténání vyvrcholení, vaše tělo se třese vzrušením, prostě pocit jako DivokéOpice v nebi. 

Co znamená Svakom Intelligent Mode?

Zkráceně je to vibrační mód, který se postupně mění a pomalu nabírá na intenzitě až do úplné extáze uživatelky, a to během několika minut. V roce 2009 se rozhodl David Yu, dvorní designér erotických pomůcek Svakom naléz nejjednodušší způsob pro potěšení žen. Rozhodl se jít cestou vedle funkčního designu, vytvořením sofistikovaného vibračního módu, vycházejícího ze zkušeností a hodnocení žen. David nechal zorganizovat pohovory s mnoha ženami, aby postupně identifikoval, kde se skrývá jejich slast při používání erotických pomůcek, stejně tak si i vyslechl jejich názory pro optimální erotickou pomůcku, která by je nejvíce uspokojila. Po těchto rozhovorech se svými koncepty, ještě navštívil laboratoře Design lab, kde proběhlo bezpočet testování erotických pomůcek Svakom, včetně vyhodnocení zpětných reakcí uživatelek. To je Svakom Intelligent Mode!

Svakom Amy Video

Další produkty a více informací o oceněních a značce zjistíte kliknutím na značku Svakom.

Upozornění: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.