Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Silikonové dildo

Silikonové dildo patří mezi nejžádanější dilda a na internetu pravděpodobně narazíte na dva druhy silikonu. První jsou modely, kde je použitý klasický silikon, který neklade takový důraz na zpracování, omak, často má výraznou "vůni" a nachází se zpravidla u nejlevnějších modelů. Druhé a na DivokéOpice.cz z 99 % zastoupené jsou dilda z lékařského silikonu. Lékařský silikon je měkký, ohebný a dobře se přizpůsobí tělu. Má výhodu, že nijak nedráždí pokožku, nevyvolává pálení v pochvě (tento pocit znají ti, jenž jsou alergičtí na latex) a tak se stává jednoznačnou volbou pro všechny ženy, trpícími různými alergiemi, kvasinkami a zvýšenou citlivostí vagíny.

Údržba silikonových dild je jednoduchá a stačí je jen omýt ve vodě. Půjčujete silikonová dilda přátelům? Nezapomeňte na desinfekci a pravidlo, že na silikonové dildo nesmí nikdy přijít silikonový lubrikační gel. Vždy použijte pouze lubrikační gely na vodní bázi

Upozornění pro silikonová dilda: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Informace o doručení silikonových dild: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.