Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Růžový vibrátor

Jen růžová to může být... Ilona Csáková byla sice kdysi sexy kočka, ale tenhle old-school hit tu fakt nemáme! Tady je náš úzký výběr pro všechny opičáky, kteří touží mít doma růžový vibrátor! Máte rádi růžovou barvu? Tak to si u nás určitě vyberete! V této kategorie najdete růžové vibrátory všech velikostí, tvarů a druhů. Zpestřete si své sexuální zážitky a vyberte si růžovej vibrátor, který perfektně zapadne do vaší ložnice či bude ladit k barvě vaší kabelky, ve které ho můžete mít nenápadně ukrytý. Jsme internetový obchod DivokéOpice a nabízíme vám potěšení všeho druhu s nabídkou produktů od ověřených značek a renomovaných výrobců. Hrajte si jako DivokéOpice a vyberte si růžový vibrátor, který vám splní tajné sexuální sny.

Upozornění pro růžové vibrátory: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení růžových vibrátorů: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.