Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Plastový vibrátor

Plastové vibrátory patří mezi nejlevnější typy vibrátorů, které můžete zakoupit. Zpravidla jsou vyrobeny z ABS plastu, který sice není tolik ohebný a přizpůsobivý jako jeho gelový konkurenti, ale za to je pevný, tvrdý a jeho hladký povrch po zvlhčení dokonale klouže a výborně přenáší vibrace - právě proto se jedná často o nejsilněji vibrující modely. Nevýhodou je samozřejmě jejich poměrně laciný vzhled, ale zase na ně můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. DivokéOpice plastový vibrátor doporučují všem, kteří hledají maximální požitek z vibrací a snadnou manipulaci, díky čemuž vždy najdou správné místo pro dokonalý sexuální zážitek.

ABS plastové vibrátory: AkrylonitrilButadienStyren (zkratka ABS) se vyznačuje mimořádnou pevností a houževnatostí s vysokou odolnost vůči nárazům a tlakovým rázům, odolností vůči šíření trhlin a vůči oděru. Díky jeho chemické odolnosti, plastu nevadí soli - naopak koncentrované kyseliny, silné alkálie, organická rozpouštědla a aromatické uhlovodíky mu mohou uškodit. ABS je nenasákavý a zdravotně nezávadný. Styren dodává plastu lesklý a nepropustný povrch. Polybutadien je kaučukovitá látka a poskytuje ABS pružnost i při nízkých teplotách. Nejčastější využití ABS platů najdete například při výrobě nábytku, lahví, cestovních kufrů, vyrábí se z něj většina kostek LEGO, airsoftových zbraní, a je používán pro výrobu kojeneckých láhví, kde vyniká vysokou tepelnou odolností a zdravotní nezávadností. A právě proto tento materiál najdete také u plastových vibrátorů v naší nabídce.

Upozornění pro plastové vibrátory: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení plastových vibrátorů: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.