Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Plastové dildo

Plastové dilda patří mezi nejlevnější typy dild, které můžete zakoupit. Zpravidla jsou vyrobeny z ABS plastu, který sice není tolik ohebný a přizpůsobivý jako jeho gelový konkurenti, ale za to je pevný, tvrdý a jeho hladký povrch po zvlhčení dokonale klouže. Nevýhodou je samozřejmě jejich poměrně laciný vzhled, ale zase na ně můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. DivokéOpice plastové dildo doporučují všem, kteří hledají maximální požitek z vibrací a snadnou manipulaci, díky čemuž vždy najdou správné místo pro dokonalý sexuální zážitek.

ABS plastová dilda: AkrylonitrilButadienStyren (zkratka ABS) se vyznačuje mimořádnou pevností a houževnatostí s vysokou odolnost vůči nárazům a tlakovým rázům, odolností vůči šíření trhlin a vůči oděru. Díky jeho chemické odolnosti, plastu nevadí soli - naopak koncentrované kyseliny, silné alkálie, organická rozpouštědla a aromatické uhlovodíky mu mohou uškodit. ABS je nenasákavý a zdravotně nezávadný. Styren dodává plastu lesklý a nepropustný povrch. Polybutadien je kaučukovitá látka a poskytuje ABS pružnost i při nízkých teplotách. Nejčastější využití ABS platů najdete například při výrobě nábytku, lahví, cestovních kufrů, vyrábí se z něj většina kostek LEGO, airsoftových zbraní, a je používán pro výrobu kojeneckých láhví, kde vyniká vysokou tepelnou odolností a zdravotní nezávadností. A právě proto tento materiál najdete také u plastových dild v naší nabídce.

Upozornění pro plastové dilda: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení plastových dild: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.