Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Párový vibrátor

Rádi si užíváte sexuální prožitky se svým partnerem? Tak právě pro vás je tu náš párový vibrátor! Jedinečná erotická pomůcka pro oživení a zdokonalení sexu mileneckého páru. Párové vibrátory dávají intimním chvílím zcela jinou dimenzi a dá se využít nejen v úžasné a vzrušující předehře, ale navíc je možné ho použít i při běžném milování. Jednu jeho část má partnerka zavedenou ve vagině a druhá část stimuluje klitoris. Při sexu tak partner cítí stejně krásné vibrace jako partnerka. Partnerský vibrátor rozdává potěšení oběma partnerům najednou a navíc při vibracích nejsou ošizeni ani o klasické milování. Tak si hrajte jako DivokéOpice a pořiďte si vibrátor pro páry, který utuží vaše sexuální dovádění a najdete spolu novou zábavu při poznávání jedinečných sexuálních zážitků. 

Upozornění na vibrátory pro páry: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Info k doručení vibrátoru pro oba: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.