Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Mini vibrátor

Máte rádi něco mini, co v pohodě vejde do kalhotek? A co takhle zkusit naše mini vibrátory? Pečlivě vybrané modely s velikostí pod 10 cm, s kterými si můžete hrát jako DivokéOpice od rána do večera. Každý náš mini vibrátor jsme pečlivě změřili a víme, že se klidně vejde i do kalhotek (na to doporučujeme hlavně vibrátory okolo 5 cm). Bližší informace o konkrétní velikosti najdete vždy u konkrétního produktu.

Upozornění pro mini vibrátory: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení pro mini robertky: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.