Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

masturbace penisu

Masturbace penisu zlepšuje sexuální život. Díky ní si natrénujete oddálení předčasné ejakulace. Díky časté ejakulaci se naučíte lépe pracovat se vzrušením a načasováním vašeho vyvrcholení. Jedna třetina mužů masturbuje jednou až dvakrát v týdnu. Sexuologové říkají, že by chtělo masturbovat ještě víc! Sebeuspokojování je pro sexuální život člověka přirozené a zdravé. Váš partnerský sex se díky masturbaci rapidně zlepší. A k čemu je taková masturbace prospěšná ?

- Posilování svalů : Díky běžnému procesu stárnutí svalové napětí povoluje. Poruchy erekce a inkontinence jsou důsledkem snížení svalového napětí. Svaly je dobré procvičovat zhruba třikrát v týdnu.

- Lepší nálada : Když se provádí masturbace vzniká ve vašem těle produkce hormonů oxytocinu i dopaminu a ty mají za následek zlepšení vaší aktuální nálady.

- Prevence rakoviny : Masturbací si zlepšíte prevenci rakoviny a to tím, že snižuje riziko vzniku rakoviny, a to dokonce až o jednu třetinu. Škodlivé látky, které se hromadí v těle, se konkrétně hromadí v urogenitálním traktu tzn, že každá ejakulace slouží něco jako výplach škodlivých látek.

- Dále má masturbace vliv : na spánek, pozitivní vlastnosti proti bolesti hlavy, odstraňuje stres, přestanete trpět úzkostí, napětím, dostaví se pocity štěstí díky vyplavování hormonů