Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Malý vibrátor

Máte rádi něco malého a skladného? A co takhle zkusit naše malé vibrátory? Pečlivě vybrané modely s velikostí mezi 10 - 15 cm, s kterými si můžete hrát jako DivokéOpice od rána do večera. Každý náš malý vibrátor jsme pečlivě změřili a víme, jaké je jeho maximální zasunutí. Bližší informace o konkrétní velikosti najdete vždy u konkrétního produktu.

Upozornění pro malé robertky: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení pro malý robertek: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.