Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Gelové vibrátory

Gelové vibrátory jsou zlatou střední cestou mezi plastovou a silikonovou alternativou. I přesto, že některá slůňata tvrdí, že svůj vrchol zažily mezi rokem 2005 až 2010, DivokéOpice si myslí pravý opak. Využití na gelový vibrátor najdete hlavně pokud budete hledat rotační vibrátory a nebaví vás investovat tisíce korun do silikonových variant. Gelový vibrátor je krásně pružný, ohebný a příjemný na dotek intimních partií. Jedinou výtku, kterou najdeme je lehce pórovitý povrch jenž vyžaduje o trochu větší údržbu, ale ničeho se nebojte, vaše auto potřebuji často podstatně větší. Většina gelových vibrátorů jsou z materiálu TPR / TPE a po vybalení mají lehce gumové aroma, které po časem zmizí.

TPR a TPE gelové vibrátory: Thermoplastic Rubber (TPR) či také Thermoplastic Elastomer (TPE) jsou materiály označované jako termoplastická pryž nebo termoplastický elastomer a mají hodně stejných vlastností jako vulkanizovaná guma, avšak mohou být tvarovány stejným procesem a stejnými zařízeními jako termoplasty. Někteří výrobci používají u svých produktů označení TPR, jiní zase TPE – jedná se však o stejný materiál s totožnými vlastnostmi, takže nehledejte mezi nimi žádné zásadní rozdíly. TPR / TPE je lehký, měkký materiál příjemný na dotek, velmi flexibilní a má výbornou odolnost při ohýbání. Přináší také vynikající odolnost proti mnoha chemikáliím, vůči oděru a vzniku trhlin. Za DivokéOpice velmi ceníme, že je recyklovatelný a používá se pro výrobu běžecké, turistické, lyžařské, outdoorové, taktické a vojenské obuvi. Častěji však tento materiál najdete doma na rukojeti kuchyňských a outdoorových nožů, kleští, hraček nebo a samozřejmě gelových vibrátorů.

Upozornění pro gelové vibrátory: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení gelových vibrátorů: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.