Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Free videa s nafukovací pannou

Přestaňte jen koukat na free videa s nafukovací pannou a zažijte vlastní sexuální zábavu! Natáčení videa s nafukovací pannou se dnes těší velké oblibě, tak proč se koukat jiné chlapy jak si užívají, když můžete natočit vlastní video a poslat ho své kamarádce či přítelkyni jako inspiraci co byste s ní rádi zkusili. Hrajte si jako DivokéOpice, buďte kreativní a až někdo zadá do Googlu - nafukovací panny videa, tak třeba tam můžete překvapit i vy se svým zážitkem.

Upozornění, než začnete točit videa s nafukovací pannou: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.