Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Elektro stimulace

V podstatě každý kdo uslyší o elektrostimulaci genitální oblasti zdrhne nadzvukovou rychlostí několik desítek kilometrů, protože si pořád dobře pamatuje na tu šlehu, co dostal od vánočních lampiček na stromečku, nebo od zlomené šňůry u žehličky. Jenže v těchto případech jde o úplně jinou elektrickou energii. Generátory typu TENS vyrábějí pouze "napětí" s minimálním nebo téměř žádným proudem a pokud je osoba v normální zdravotní kondici, tak nehrozí žádné velké nebezpečí. Samožřejme platí známé pravidlo, že se nic nesmí přehánět! Tak proč volit elektro stimulace?

1) Nejpřesnější a nejdokonaleji nastavitelná stimulace: Elektrody lze umístit s velkou přesností a výkon se dá nastavit velmi jemně a plynule - od lehkého šimrání, přes příjemné brnění, až po intenzivní dráždění. Při použití výkonnějších generátorů a speciálních elektrod lze dosáhnout i bolestivějších vjemů.

2) Vyjímečně účinná: Klasický vibrátor se dotýká klitorisu na ploše přibližně 1mm2, přičemž klitoris má délku až 11cm! Elektrostimulace je schopná ovlivňovat klitoris po celé délce. 
Pokud se používají vnitřní elektrody (vaginální, anální...) pak nastávají nové a nepoznané pocity. Ženy znají důvěrně pocit roztahování, ale elektrostimulace vyvolává především stahy, což je něco úplně nového.

3) Velmi bezpečná: Většina žen (ale i mužů) zná například Myostimulátor Dr.Středy, elektrické břišní pásy na hubnutí nebo alespoň elektroléčbu v rámci nějaké rehabilitace. V podstatě je vše v principu velmi podobné. Určitý generátor vytváří poměrně vysoké střídavé napětí bez proudu, na což mu postačí i pár malinkých baterií. Jde o zdravotně nezávadné procesy. 

4) Nezanechává žádné stopy: Při správném použití a zdravé pokožce nezanechává stopy ani při velmi silných výkonech. Toho často využívají nevěrné páry v rámci BDSM her, neboť je možno vyvolat extrémní vzrušení, silné stahy i místní bolest bez jakýchkoliv následků a stop.

5) Elektrika je  skladná i nenápadná a mnohdy se vejde i do kabelky

6) Je možné ji využívat nenápadně i na veřejnosti

7) Vaginální alektrody kteréhokoliv typu znatelně posilují poševní svalstvo, což je velmi příjemné pro partnery těchto žen i jako cvičení pro zpevnění pánevní oblasti.