Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Dildo XXL

Nejste vůbec na malé kašpárky a máte raději v sobě opravdu něco velkého? Zkuste naše dildo XXL! Tady vás nečekají 16 cm Amerikánci, 20 cm Evropané či 24 cm černoušci. Tady jsou opravdu dilda xxl od velikosti 30 - 50 cm všech barev, materiálů a možností využití. Ohebnější 40-ky pro páry, kteří oceňují tělesné spojení pomocí jednoho xxxl dilda, varianty s přísavkou pro drsnější ženy i muže jenž rádi přilepí 30 cm na zrcadlo či linku a projedou se po nadsamci a nakonec oboustranné modely s odlišným provedením stran, které se skvěle hodí i pro anální rozkoše. Chlapi nebojte, žádná ženská by stejně nic takového v reálném podání doma určitě nechtěla, ale pro zábavu a na společné hraní to můžete své ženě či partnerovi pořídit a klidně ho či jí slušně takovým mackem potrestat! Buďte DivokéOpice a pořiďte si dildo XXL!

Upozornění pro dilda XXL: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.

Doručení pro XXL dilda: Veškeré naše zboží je skladem a expedujeme ho každý pracovní den ihned po obdržení objednávky. Každá objednávky je diskrétně zabalena a odeslána přes distribuční společnost Gadgets House, s.r.o., takže se nemusíte bát o narušení vaší intimity. Z toho důvodu prosíme, abyste své objednávky uskutečnili přes vaše skutečné jméno a použili správné doručovací údaje, které zadáte včetně diakritiky. Jinak nebude možné vaší objednávku úspěšně odeslat.