Zákaznická podpora:info@divokeopice.cz

Anální kuličky

Znáte anální kuličky? Anální kuličky (anglicky: Anal beads) jsou soustava více či jen jedné kuličky jenž slouží k dráždění řitního otvoru. Většina námi prodávaných kuliček je vyrobena z různých materiálů (PVC, plast, gel, pryž, silikon, sklo, kov) a najdete je ve dvou podobách. První varianta je založena na soustavě kuliček jenž jsou mezi sebou svázané provázkem a konec je opatřen kroužkem, druhé se říká thajský řetěz a jedná několik kuliček spojené pevnou osou obvykle ze stejného materiálu, jako jsou kuličky a jejich jednotlivá velikost se může postupně zvětšovat. Princip sexuální dráždění spočívá v tom, že kuličky vytváří tlak na anální svěrač a potom co kulička vyjde ven, tak dojde k příjemnému uvolnění, podobně jako když se vám chce hodně na záchod a dáte to na poslední chvilku. Pokud i vás baví sex a rádi byste okusili něco nového, nevšedního a něco co se běžným smrtelníkům nedopřává, protože je zahaluje stud a strach z okolí, tak buďte jako DivokéOpice, vyzkoušejte anální kuličky a posuňte vaší sexualitu na jinou úroveň.

Důležité informace:

Balení a doručení análních kuliček: Všechny produkty, jenž zakoupíte na e-shopu DivokéOpice.cz jsou velmi diskrétně zabaleny do neprůhledné fólie a odeslány pod hlavičkou distributorské společnosti Gadgets House, s.r.o. Nikdo se tak nemá šanci dozvědět, jakou hračku jste si u nás zakoupili.

Vrácení rozbalených análních kuliček: Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.